Learn Spanish!

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.57 TL
  • Boyut 142 MB
  • Sürüm 2.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Peekaboo Studios
Dünya dillerini sıralamasında en üst sıralarda olan İspanyolca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yeni bir dil öğrenip kendini geliştirmenin önemini herkes iyi bir şekilde bilmektedir. Yeni bir dil sizin sahip olduğunuz özellikleri ikiye katlayarak iş dünyası üzerindeki değerinizi ve kalitenizi arttırır. Bu derece önemli olan dil öğrenme işini siz de kendi kendinize halletmek istiyor fakat bunu nasıl yapacağınız hakkında fikir bulamıyor musunuz? İş hayatı sizleri yeterince yoruyor ekstradan bir zaman ayırıp dil kursuna gidecek zaman bulamıyor musunuz? İşte o zaman bu program taam size göre. Dünyanın en prestijli ve en rağbet gören dillerinden birisi olan İspanyolcayı kolaylıkla öğrenip boş vakitlerinizi değerlendirerek bu kaliteli dile hakim olmak istiyorsanız bu harika programa mutlaka sahip olmalısınız.

Program içerisinde bizim de ana dilimizi öğrenirken kullandığımız yöntem ile her şeyin en basitinden karmaşığa doğru gidilerek yeni kelimeler öğrenip aynı zamanda da kelime kalıpları hakkında ufaktan fikrimiz oluşacak. Bu şekilde öncelikle günlük hayatta çok kullandığımız kelimeleri kullanarak daha sonra da daha geniş bir yelpaze ile kelime dağarcığımızı arttıracağız. 

Okula giden çocuğunuz için de harika bir fırsat olacak olan bu program sayesinde okul derslerini engellemeden sıkılmadan yorulmadan boş zamanlarında bu oyun tarzındaki program ile uğraşarak bir çok yeni kelime ve uzun vadede ise yeni bir dile sahip olacak. Siz de bu kadara faydalı bir programa sahip olmak istiyorsanız hemen indir butonuna basın. 

Learn Spanish! indir